Tajemnice Allegro

Sprzedawaj więcej od konkurencji

297 zł

12-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Ten materiał ułatwi Ci rozpoczęcie przygody z Allegro, pozwoli uniknąć mnóstwa błędów i lawinowo zwiększy szansę na odniesienie sukcesu w handlu na portalu Allegro.

SKU: 10001 Kategoria:

Zobacz fragment pierwszej edycji szkolenia:

  Witam Cię serdecznie. Z tej strony Paweł Krzyworączka, autor szkolenia Tajemnice Allegro, edycja II 2016.

  Jeśli sprzedajesz na Allegro, znasz doskonale ten ból: konkurencja zdaje się robić wszystko, by zniszczyć Twój biznes. Bez końca obniżają ceny, jest ich (konkurentów) coraz więcej. Nie rozwijając się, jesteś na równi pochyłej. Wiem o czym mówię – sam profesjonalnie sprzedaję na Allegro (i w kilku sklepach internetowych). Gdybym przestał się rozwijać, moje przychody spadałaby o jakieś 5-10% miesięcznie. W ciągu roku mój biznes skurczyłby się minimum o połowę, czyli najpewniej przestałby istnieć (w końcu mam sporo kosztów stałych). Dlatego non-stop wprowadzam nowe produkty, doskonalę zdjęcia i treści ofert, testuję, wprowadzam kolejne techniki sprzedażowe, oprogramowanie wspomagające sprzedaż, szukam tańszych dostawców, doskonalę import, pracuję nad własną marką i marką własną (to nie to samo), automatyzuję coraz bardziej obsługę Klienta. Cały czas idę do przodu, choć rynek zdaje się nieustannie ciągnąć mnie w dół. Znasz to uczucie?

  Minęły bezpowrotnie czasy, gdy wystarczyło otworzyć sklep internetowy lub zacząć sprzedaż na Allegro i wszystko szło, jak z płatka. Obecnie większości handlowcom się nie udaje. Codziennie widzę takie kulejące e-biznesy, co kilka dni lub tygodni takowe audytuję. Wszystkim nam jest ciężko. Czy jest jakieś wyjście? Jest, choć nie jest to prosta i szybka recepta, a raczej pewien schemat działania. Musisz:

  • Wybrać dobrą niszę (jeśli już sprzedajesz, zawsze jest możliwość doprecyzowania niszy, czasami poszerzenia, lub zmiany kierunku).
  • Obrać optymalną strategię (tutaj zawsze można wprowadzać zmiany, choć najlepiej od razu dobrze zacząć).
  • Dopracować WSZYSTKIE elementy biznesu na Allegro (będę w stanie najwięcej pomóc Ci w tym szerokim obszarze).
  • Nieustannie się doskonalić.

  We wszystkich powyższych elementach chcę pomóc Ci.

  Kim jestem?

  Mam dość nietypowe podejście i przeszłość. Większość trenerów biznesu przechodzi taką ścieżkę: najpierw próbują prowadzić jakiś biznes, różnie im idzie, w końcu albo rezygnują, albo im nie poszło, albo się wypalili i… zaczynają innych szkolić, jak robić biznes. U mnie wyglądało to całkiem odwrotnie: najpierw byłem raczej teoretykiem, ale z doświadczeniem szkoleniowym (pracowałem wcześniej na Uczelni – AGH w Krakowie), następnie zacząłem prowadzić usługi i własne serwisy, potem przyszła kolej na pierwszy własny sklep internetowy.

  Teraz prowadzę 3 e-sklepy (tabletoid.pl, senio.pl i fasja.pl; niebawem otwieramy kolejny sklep i ich wersje anglojęzyczne (jedna już działa), a także wchodzimy na eBay i najpewniej na Amazon) i sprzedaję na Allegro. Jak widzisz, należę do nielicznego grona trenerów – praktyków. A dzielę się wiedzą, bo po prostu lubię to robić i sprawia mi to olbrzymią satysfakcję.

  Nasz tabletoid-pl jest jednym z największych sprzedawców w swojej kategorii (wykres poniżej). Pod względem wielkości sprzedaży jesteśmy na 3 miejscu (ta pozycja się nieco waha). Dodając sprzedaż z drugiego naszego konta (senio-pl) w tej niszy, a do tego znając orientacyjne marże naszej konkurencji (duże niższe od naszych), mógłbym w zasadzie wysunąć tezę, że jesteśmy prawdopodobnie firmą osiągającą największą marżę ze sprzedaży w kategorii akcesoriów do tabletów na Allegro

  Jesteśmy firmą z krwi i kości. Mamy biuro z 3 małymi magazynami, a także salon firmowy (zdjęcie obok). Oczywiście mamy odbiory osobiste – można do nas przyjechać, obejrzeć akcesoria, kupić. Trzymam rękę na pulsie i monitoruję niemal wszystko, co dzieje się na Allegro. Nasze aukcje są dopracowane w detalach, strategia wielokrotnie przemyślana, napisaliśmy nawet własne oprogramowanie do obsługi aukcji. To wszystko chcę przekazać Ci na szkoleniu, byś uniknął masy błędów i od razu większość rzeczy robił optymalnie. Inwestycja w to szkolenie zwróci Ci się wielokrotnie. (więcej o mnie przeczytasz na stronie firmowej i blogu o e-biznesie).

  Opis 4 części szkolenia

  Szkolenie składa się z 4 modułów. Każdy moduł trwa około 180 minut. Oto ich zawartość.

  Moduł #1 PSS: Pomysł – Strategia – Start!

  Zaczniemy od 3 niezbędnych elementów tej układanki:

  1. Wyboru niszy (asortymentu) i jej doprecyzowaniu. Ten element jest wręcz kluczowy. Podejdziemy do tego bardzo pragmatycznie: omówimy kryteria wyboru niszy.
  2. Wyboru strategii (ilości kont, cen, przesyłek, asortymentu, gratisów i nie tylko).
  3. Przygotowaniu do startu: od wyboru loginu, po aspekty formalne (w tym regulamin i zakładkę „informacje od sprzedającego”).

  Po tym module, będziesz gotów na moduł #2.

  Moduł #2 Perfekcyjna aukcja od A do Z

  Jestem przekonany, że zaskoczy Cię moje podejście do budowy zawartości aukcji Allegro. Ponieważ KAŻDY detal ma wpływ na konwersję (skuteczność) sprzedaży, dlatego omówimy dosłownie wszystko: od kroju czcionki, poprzez elementy graficzne (od nagłówka, przez zdjęcia korzyściowe, po animacje i filmy), po copywriting sprzedażowy (od treści, przez słowa kluczowe i seo-google-allegro-copywriting, po budowę idealnych tytułów aukcji).

  Będę pokazywał wszystko na przykładach, by maksymalnie ułatwić Ci zadanie zbudowania idealnego układu, szablonu i zawartości Twoich aukcji.

  Moduł #3 Uśmiech Klienta i zero negatywów

  Moje podejście do sprzedaży jest proste, ale wymagające (ode mnie, czyli sprzedawcy): mam prawo do zarobku tylko wtedy, gdy Klient jest zadowolony. Takie podejście owocuje:

  • zadowoleniem Klientów, co z kolei ma wpływ na ich lojalność (powroty) i marketing szeptany,
  • doskonałym profilem komentarzy (bez neutrali i negatywów), co z kolei ma wpływ na zwiększenie sprzedaży,
  • ciągłym utrzymywaniem tzw. Standardu Allegro, co przekłada się na mniejsze opłaty allegrowe i jeszcze większą sprzedaż .

  Pokażę Ci, jak zbudować taki idealny profil opinii. Dowiesz się także, jak podchodzić do sytuacji kryzysowych i jak cofać niekorzystne (neutralne i negatywne) komentarze.

  Moduł #4 Więcej, lepiej, szybciej, sprawniej

  Obiecałem, że pomogę Ci zbudować przewagę nad konkurencją. Ten moduł to umożliwi. Omówimy m.in.:

  • tajemnice skutecznej logistyki,
  • import z Chin w kilku prostych krokach,
  • stworzenie własnej marki (w sensie produktów),
  • Allegro a własny e-sklep: jak to połączyć, wykorzystać optymalnie,
  • elementy e-mail marketingu (związanego ze sprzedażą na Allegro i posprzedażowego),
  • cross-selling, up-selling i inne techniki sprzedażowe,
  • aukcje stałe – wszystko na temat ich optymalizacji,
  • sposoby promocji na Allegro – co i kiedy się opłaca (także Allegro Ads),
  • czym jest tzw trafność, co na nią wpływa i jak ją wykorzystać na własną korzyść,
  • oprogramowanie i automatyzacja – dostępne narzędzia,
  • pokażę także nasze autorskie oprogramowanie, które sami zbudowaliśmy i używamy do obsługi +20.000 aukcji (będzie tu mnóstwo inspiracji i pomysłów do wykorzystania, także dla zawodowych sprzedawców),
  • jak i po co monitorować trendy, jak i kiedy wprowadzać nowy asortyment, nowości, kiedy zmieniać kierunek, niszę, asortyment,
  • i inne elementy skutecznej sprzedaży na Allegro.

  Nie znajdziesz nigdzie równie kompleksowego, praktycznego i aktualnego szkolenia na temat prowadzenia sprzedaży na Allegro. Wykorzystaj moją wiedzę i wskazówki. Dojście do wielu z nich zajęło mi wiele miesięcy i sporo kosztowało. Ty dostaniesz je na tacy, gotowe do wykorzystania.

  Dla kogo jest to szkolenie?

  Na naszym rynku szkoleniowym jest bardzo krucho z materiałami na temat sprzedaży na Allegro. Kiedyś sam portal prowadził szkolenia stacjonarne z tego zakresu (dość wybiórcze tematycznie), jednak zaniechali tej inicjatywy. W sieci można znaleźć tylko garść informacji na temat Allegro. Sprzedawcy raczej nie chcą dzielić się wiedzą. Wyjątkiem jest mój serdeczny kolega, Maciej Dutko, który od lat szkoli i prowadzi audyty – także z zakresu Allegro. Mając na uwadze dużą dziurę w zakresie szkoleń ze sprzedaży na Allegro, postanowiłem przygotować kompleksowe szkolenie, omawiające wszystkie najważniejsze aspekty związane z tym tematem. Uważam nieskromnie, iż to szkolenie powinien przejść każdy e-sprzedawca. Dlaczego? Ponieważ:

  • Dla początkujących będzie to lawina bezcennej wiedzy, której próżno szukać gdzie indziej. Jestem przekonany, że wiele osób uratuje to przed bolesną porażką, a także zdecydowanie zwiększy szanse na udany start.
  • Dla sprzedawców już od jakiegoś czasu działających na Allegro, będzie to szansa na doskonalenie: strategii, ofert, obsługi Klientów, zwiększania sprzedaży, optymalizacji kosztów, a nawet wejścia w import towarów z Chin.
  • Dla „starych wyjadaczy” będzie to szansa uzupełnienia wiedzy, szansa nowego spojrzenia na swój e-biznes, inspiracja do nowych działań, szansa na udoskonalenie wielu detali. Nawet najlepsze oferty można dalej poprawiać – ten proces nie ma końca ani ograniczeń.

  Jeśli zatem zamierzasz (lub chociaż rozważasz) prowadzić e-handel na Allegro, albo już to robisz (nawet profesjonalnie), to szkolenie jest dla Ciebie.

  3 warianty do wyboru

  Poniżej znajdziesz 3 warianty (opcje) szkolenia. Wybierz jeden z nich – ten, który najbardziej pasuje Ci. Oto krótki opis wariantów i różnic między nimi:

  Wariant #1 Uzyskujesz dostęp do całego szkolenia Tajemnice Allegro 2.0, tj. do nagrań audio-wideo z 4 webinarów. Łącznie jest to nieco ponad 12 godzin zegarowych (materiał audio-video), dostęp w Strefie Klienta. Dodam, że dostęp ten będzie nielimitowany czasowo.

  Wariant #2 Ten wariant obejmuje wariant #1 oraz dodatkowo dostęp do szkolenia Tajemnice Klienta. Jest to niebywała okazja zdobyć za jedyne 1/2 ceny dostęp do szkolenia, na którym omawiam wyczerpująco wszystkie niezbędne elementy, by zbudować przewagę konkurencyjną dzięki strategii doskonałej obsługi Klienta. Jak wiesz, doskonała obsługa Klienta jest jednym z absolutnie kluczowych elementów na Allegro – bez niej masz nikłe szanse na sukces. Ponieważ uważam, że Tajemnice Klienta są idealnym uzupełnieniem Tajemnic Allegro, dlatego postanowiłem zaproponować Ci ten unikalny pakiet.

  Wariant #3 Tutaj dostajesz zawartość wariantu #2 oraz dodatkowo szczegółowy audyt Twojej aukcji Allegro. Jest to propozycja dla osób, które już prowadzą sprzedaż na Allegro, albo przynajmniej mają już przygotowany szablon aukcji i szykują się do startu. Audyt obejmuje wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy szablonu i oferty (treści, zdjęć). I znowu jest to okazja, ponieważ w tym pakiecie audyt dostajesz poniżej normalnej jego ceny. Wybierz najkorzystniej dla siebie.

  Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

  Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o udziale w tym wyjątkowym treningu, poznaj kilka opinii moich Klientów. Są to opinie na temat innych szkoleń z cyklu „Tajemnice…” oraz jedna z opinii Klienta o Tajemnicach Allegro (więcej opinii znajdziesz tutaj).

  Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

  Agnieszka Tomal

  agnieszkatomal.com

  Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.

  Dorota Trojan

  Witaj,
  Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne.
  Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda.
  Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

  Małgorzata Jasklowska

  W skrócie: obecnie niezbędna jest profesjonalizacja w e-handlu. Już nie możesz być przeciętny, czy nawet dobry. To nie wystarczy. Musisz dążyć do bycia najlepszym w swojej niszy. Chcę Ci w tym pomóc. Podejmij dobrą dla Ciebie decyzję.

  PS Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

  PPS Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni po zakupie zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki. Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać. Gotowy? Do dzieła!

  Wystawiam dla firm FVAT 23%. Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% podatku vat).