Tajemnice Pozycjonera

Pozycjonuj samodzielnie stronę w Google

697 zł

25-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Ten materiał umożliwi Ci samodzielną optymalizację i pozcyjonowanie dowolnego serwisu internetowego lub świadomy i skuteczny nadzór nad firma pozycjonerską (jeśli zlecisz pozycjonowanie).

SKU: 10002 Kategoria:

Najnowsze zmiany w Google odmieniły świat SEO. Wykorzystaj je do przewagi nad konkurencją

Witam Cię serdecznie. Nazywam się Paweł Krzyworączka. Prowadzę sklepy internetowe (m.in. tabletoid.pl), a z pasji doradzam (krzywy.pl/oferta-krzywy-pl/doradztwo-ebiznesowe/) i szkolę innych. Dziś chcę Ci zaoferować gotowy sposób na zwiększenie odwiedzin z wyszukiwarki Google. Jeśli Cię to interesuje, czytaj dalej. Od początku 2012 roku rozpoczął się bardzo burzliwy okres w pozycjonowaniu. Okres ciągłych zmian, okres kar i strachu pozycjonerów o własny byt. To także czas obaw właścicieli sklepów internetowych, stron sprzedażowych i innych komercyjnych projektów. Skoro każdy miesiąc przynosi kolejne zmiany, czy da się dziś skutecznie i bezpiecznie pozycjonować? Za chwilę zobaczysz, że tak.

Dawniej masowo linkowano

Pozycjonowanie składa się z dwóch elementów: optymalizacji (SEO) w obrębie serwisu oraz zdobywania linków do strony. Dawniej główny nacisk kładziono na zdobywanie odnośników, bowiem to one gwarantowały wysokie pozycje. Od kilkunastu miesięcy sytuacja uległa całkowitej zmianie: dzisiaj agresywne linkowanie kończy się tzw. filtrem, czyli obniżeniem pozycji serwisu na jedną lub więcej fraz kluczowych. Dla wielu biznesów oznacza to olbrzymie kłopoty, a dla niektórych – śmierć. Czy możesz sobie pozwolić na takie ryzyko?

„Jak żyć?”

Co w takim razie najrozsądniej dziś robić, by mieć mnóstwo wejść z wyszukiwarki, ale i spać spokojnie? Dla większości z nas, najlepszym wyjściem jest:

 • tzw. pozycjonowanie treścią – czyli rozbudowa serwisu o nowe działy i podstrony bogate w unikalną, wartościową treść,
 • perfekcyjna optymalizacja pod algorytm wyszukiwarki – tego Google nie zabrania, a wręcz do tego zachęca, zatem jest to całkowicie bezpieczne,
 • rozsądne i strategiczne zdobywanie mocnych, wyselekcjonowanych odnośników (backlinków) – da nam to wysokie pozycje na wiele fraz kluczowych,
 • prowadzenie działań bazujących na inbound marketingu, dzięki czemu zwiększamy szansę na to, że inni sami będą do nas linkowali i naturalnie nas pozycjonowali,
 • monitoring efektów naszych działań, by wprowadzać zmiany w strategii i podejmować optymalne decyzje biznesowe.

Brzmi prosto, prawda? Wbrew powszechnej opinii, pozycjonowanie nie jest ani nadzwyczaj trudne, ani nie jest zarezerwowane dla kogokolwiek. Pozycjonować może dosłownie każdy. A efekty zależą od:

 • Twojej wiedzy,
 • Twojej determinacji, uporu i konsekwencji,
 • pewnego nakładu środków, jeśli chcesz ten proces przyspieszyć.

W drugim i trzecim punkcie musisz sobie poradzić samodzielnie, jednak w pierwszym pomogę Ci. I to kompleksowo.

„Ale czy to na pewno zadziała?”

Być może masz wątpliwości, czy to zadziała u Ciebie. W odpowiedzi pokażę Ci wykres odwiedzin w moim sklepie internetowym, który rozwijam z moim bratem i z pomocą webmastera od ponad roku.

Efekty mówią same za siebie: od zera do +2000 unikalnych użytkowników dziennie. W rok. Bez agresywnego linkowania, bez ryzyka. A przyjęta przez nas strategia z każdym tygodniem staje się coraz lepsza, coraz lepiej działa. Czy chcesz mieć takie efekty? Jeśli tak, mam dla Ciebie rozwiązanie. Przygotowałem z myślą o osobach takich jak Ty kompleksowe szkolenie. Szkolenie, które poprowadzi Cię krok po kroku po technikach etycznego pozycjonowania. Będzie to dla Ciebie i dla mnie wspaniała przygoda. Możesz mi zaufać. Zresztą najlepiej rzuć okiem na opinie innych, którzy poznali już moc moich szkoleń.

Poznaj kilka opinii

Przez kilka ostatnich lat dostałem od Klientów i Czytelników kilkaset opinii (+300) o moich szkoleniach. Oto kilka opinii o moich kursach.

Pozwól, że napiszę swoimi słowami. Kurs, który przygotowałeś, jest moim zdaniem nadzwyczaj rzetelny. Zrozumiały, logiczny i napakowany naprawdę użytecznymi wskazówkami.

Alicja Kaszyńska

Cóż, jest Pan profesjonalistą i jak na takowego przystało kurs jest przygotowany super profesjonalnie. Jasny, czytelny, zrozumiały nawet dla mnie całkowitego laika. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Krystyna Klimkiewicz

Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne. Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda. Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

Małgorzata Jasklowska

Właśnie zakończyłem Pana kurs pozycjonowania. Muszę przyznać, że tak solidnej porcji wiedzy nie znalazłem na żadnym innym kursie, ani książce. Klarowna informacja, bez tzw. lania wody, przystępnie i jasno. Podoba mi się też, że promuje Pan uczciwość w swoim kursie, oraz czyste, moralne zasady promocji stron. Niewielu jest takich ludzi, więc szczególne ukłony w Pana stronę.

Mariusz Dmowski

Pański kurs pozycjonowania jest pierwszym kursem, na który nie żałuję że się zapisałem.

Dariusz Rączka

Takich opinii mam o wiele więcej. Ponad 100 podobnych znajdziesz tutaj, a łącznie mam ich kilkaset. Nigdy o nie nie proszę – przychodzą z inicjatywy kursantów.

Nowa edycja szkolenia: 3.0

Zupełnie nowa edycja Tajemnic Pozycjonera w wersji 3.0 odbyła się w wersji internetowej, to znaczy w postaci webinarów. Wszystko było nagrywane, a po szkoleniu obrobiłem materiał audio-video i zrobiłem z tego szkolenie w postaci plików do ściągnięcia na dysk komputera. Podzieliłem cały materiał na 3 moduły, a każdy moduł składa się z 3 webinarów, po około 120 minut każdy, oraz materiałów dodatkowych w postaci samouczków video (instruktaże „step by step”) oraz plików pdf. Ten materiał jest wszystkim, czego potrzebujesz, by skutecznie pozycjonować teraz, ale i w 2019 roku. Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne, ponieważ daję Ci Bezwarunkową Gwarancję Zadowolenia. Oznacza to tyle, że jeśli po zakupie stwierdzisz, że nie jesteś z niego zadowolony, dasz mi znać – a ja oddam Ci Twoje pieniądze. Co do złotówki. Całe ryzyko związane z Twoim zadowoleniem ze szkolenia biorę na siebie – czy uważasz, że to uczciwe podejście?

Jestem szczerze wdzięczny, że są tacy ludzie jak Ty, którzy dzielą się swoją wiedzą zdobytą nieraz ogromnym wysiłkiem. Dzięki temu internet staje się lepszy. Wiem, bo z pewnością nie tylko ja doświadczyłem ignorancji, zarozumialstwa „bo ja wiem to ci nie powiem”. To działa w obie strony. Co dajesz, to dostajesz. Są tacy, czy firmy, którzy uważają się za profesjonalistów. Hm. Z całą pewnością do profesjonalistów Ty należysz. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Ryszard Gajdzi

Podejmij dobrą dla Ciebie decyzję. Mogę Ci obiecać, że daję z siebie wszystko. A Ty dowiesz się dosłownie wszystkiego, czego potrzebujesz do etycznego, bezpiecznego i skutecznego pozycjonowania w Google.

Tajemnice Pozycjonera: pozycjonuj samodzielnie stronę w Google

Całe (25 godzin) szkolenie + bonusy:

 • Najmocniejsza Technika Pozycjonerska (video)
 • Optymalizacja bloga (video)
 • NOWA Lista Krzywego: Najlepsze katalogi (pdf)
 • NOWA Lista Krzywego: Najlepsze precle (pdf)
 • Przykładowa Umowa SEO (pdf)
 • Wzór umowy o dzieło do podzlecania (pdf)

wystawiam FVAT 23% dla firm