Tajemnice E-biznesu

Od pomysłu na e-biznes po skuteczną realizację

497 zł

32-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Ten materiał ułatwi Ci rozpoczęcie przygody z e-biznesem, pozwoli uniknąć mnóstwa błędów i lawinowo zwiększy szansę na odniesienie sukcesu w biznesie internetowym.

SKU: 10003 Kategoria:
Dzień bardzo dobry, Nazywam się Paweł Krzyworączka. Mam dla Ciebie pewną nietuzinkową propozycję. Poświęć kilka chwil Twojego cennego czasu, a możesz naprawdę wiele zyskać. Kiedy kilka lat temu (bodajże w 2006 roku) zacząłem interesować się e-biznesem i metodami marketingu internetowego, doszedłem do jednego wniosku: aby skutecznie działać, potrzebuję wiedzy. Oceanu wiedzy. Nie miałem wtedy sprecyzowanych planów biznesowych, pomysłów, strategii. Chciałem po prostu zarabiać na życie dzięki Internetowi. W 2008 roku, po niemal dekadzie, postanowiłem odejść z ciepłej posady na AGH w Krakowie, by zacząć zupełnie nowe życie.

Początki były trudne

Zanim w 2008 roku założyłem firmę, przez około 2 lata zdobywałem wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu w Internecie. Czytałem wtedy wszystko, co wpadło mi w ręce, albo raczej na monitor. Jeździłem na szkolenia, chłonąłem wiedzę jak gąbka. Stwierdziłem wtedy, że chcę kiedyś zbudować dochodowe projekty e-biznesowe – a zatem muszę zdobyć kompleksową wiedzę. Nie wystarczyło, że interesowałem się pozycjonowaniem, czy użytecznością stron. Musiałem nauczyć się wszystkiego. Z perspektywy czasu stwierdzam, iż było to karkołomne zadanie. Nie można na wszystkim się znać i zachować… zdrowie i czas dla rodziny. Tak, przyznaję: za dużo wziąłem na swoje barki. Niemal non-stop pracowałem:

 • przez kilka godzin dziennie edukowałem się – przez te tysiące godzin zdobyłem nieprawdopodobną ilość teoretycznej wiedzy,
 • budowałem serwisy dla Klientów, jak i własne – nabierałem doświadczenia w projektowaniu stron internetowych,
 • przygotowywałem darmowe kursy mailowe, by budować listy adresowe (dziś na kilku listach mam w sumie ponad 60.000 osób),
 • pomagałem moim Klientom promować się w Internecie.

Pierwsze szkolenie

Po pewnym czasie nabyłem sporą dawkę wiedzy praktycznej, co popchnęło mnie do zorganizowania w czerwcu 2009 w Krakowie pierwszej edycji szkolenia Tajemnice Ebiznesu. Było to edycja jednodniowa – cały dzień szkoleniowy. Przyznam Ci się, że choć miałem wieloletnie doświadczenie dydaktyczne, to naprawdę bałem się tego szkolenia. Okazało się, że moje obawy były bezpodstawne. Szkolenie przeszło moje oczekiwania. Przez 8 godzin zegarowych Uczestnicy szkolenia siedzieli jak w transie. Nikt nawet nie ziewnął. Pełne skupienie. Do dziś słyszę ich oklaski na zakończenie. Nie zapomnę tamtego dnia nigdy. Patrząc z tego miejsca, w którym jestem obecnie, mam wrażenie, że… niewiele wtedy wiedziałem o e-biznesie. Uczestnicy byli najwyraźniej innego zdania, a szkolenie zakończyło się sukcesem. Przez kolejne lata:

 • dalej edukowałem się, choć coraz mądrzej i bardziej wybiórczo – po prostu staram się do dziś dnia być na czasie ze wszystkimi nowinkami;
 • prowadziłem mnóstwo konsultacji – to one dały mi niesamowitą ilość wiedzy praktycznej, gdy z moimi Klientami planowaliśmy i wdrażaliśmy różne rozwiązania w ich biznesach; pamiętaj, że nie można wymagać od trenera czy doradcy biznesowego, by osobiście prowadził każdy rodzaj biznesu, w jakim ma Ci doradzać lub Cię uczyć; to tak, jakbyś od lekarza oczekiwał, że ma prawo leczyć Cię tylko na te choroby, które sam przeszedł… choć konsultacje z Klientami sprawiły, że przez dziesiątki „chorób” faktycznie z nimi przeszedłem;
 • z braku czasu, ograniczyłem usługi webmasterskie – coraz rzadziej tworzyłem serwisy internetowe dla Klientów;
 • dalej rozwijałem listy adresowe, rosła tez lista moich Klientów;
 • wprowadzałem kolejne szkolenia: Tajemnice Pozycjonera, Szkoleniowca, Copywritera, Domen…

Przechodząc różne perypetie, którymi nie będę Cię teraz zanudzał, na dzień dzisiejszy mam 3 filary biznesowe:

Jak widzisz, przeszedłem pewną drogę: od teorii, do praktyki. A powyższe 3 filary zbudowałem dzięki temu, że poświęciłem tysiące godzin na naukę i wdrażanie teorii w praktyce. Kiedyś bardziej w biznesach moich Klientów, dziś coraz bardziej skupiając się na własnych projektach. Dlaczego Ci o tym wszystkim opowiadam? Z dwóch powodów. Po pierwsze, chcę pokazać Ci, że masz dziś szansę przejąć moją praktyczną wiedzę z zakresu e-biznesu. Po drugie, chcę Ci uświadomić, że bez wiedzy nie masz dzisiaj szans. Żadnych szans. Bez wiedzy nie ma nawet co zaczynać biznesu. Porażka murowana.

Poznaj kilka opinii

Przez kilka ostatnich lat dostałem od Klientów i Czytelników kilkaset opinii (+300) o moich szkoleniach. Oto kilka opinii na temat Tajemnic Ebiznesu.

Paweł, jak ja się cieszę że zacząłem swoją przygodę z internetem od twojego kursu, dziękuję… dzięki temu że byłem na twoim kursie nauczyłem się całkiem nowych rzeczy które w sposób praktyczny przekładają się na moją pracę w marketingu i do tej pory korzystam z tej wiedzy bo nikt inny takowej nie podaje… Szkolenie było niepowtarzalne, bardzo skuteczne i przepełnione wiedzą, a do tego super ciekawie poprowadzone. Bardzo dużo mi teraz pomaga ta wiedza….

Bartosz Krzysztanowicz

www.bartoszkrzysztanowicz.pl

Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

Agnieszka Tomal

agnieszkatomal.com

To pierwsze szkolenie, na jakim byłem u Pawła – później musiałem iść na kolejne. Paweł w taki fajny sposób przekazuje bardzo praktyczną wiedzę, że nie mogłem się oprzeć (mimo iż bardzo dużo z tego zakresu wiedziałem). Tak się złożyło, że rozpoczęliśmy współpracę, która trwa do tej pory. Śmiało mogę polecić wszystkie szkolenia – te darmowe i płatne – Pawła, ponieważ ZAWSZE stoją na bardzo wysokim poziomie (i to, co się koło szkoleń dzieje również)!

Marcin Godlewski

marcingodlewski.pl

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Potrzebujesz dwóch rzeczy

Aby osiągnąć sukces w biznesie, potrzebujesz generalnie dwóch elementów:

 1. wiedzy i strategii;
 2. wiary, determinacji i pracy.

Jestem tutaj po to, aby pomóc Ci w tym pierwszym punkcie. Przejdźmy do rzeczy.

Jak wygląda szkolenie Tajemnice Ebiznesu 3.0?

Do tej pory odbyło się 7 edycji stacjonarnych Tajemnic Ebiznesu oraz jedna (ostatnia, najnowsza) całkowicie za pomocą internetu (online). Na szkolenie składają się nagrania audio-video z aż 12 webinarów (video-konferencji), z których każdy trwa średnio ponad 2,5 godz. (w tym sesja pytań i odpowiedzi po każdym szkoleniu). W sumie daje to dokładnie 32 godziny szkoleniowe (zegarowe, po 60 minut), co można by porównać z 4-6-dniowym szkoleniem stacjonarnym. Szkolenie podzieliłem na 4 moduły, każdy składa się z 3 webinarów. Moduły obejmują pewną grupę zagadnień – stąd ten podział. Oto plan zawartości szkolenia:

Moduł nr 1: E-biznes od podstaw

 • Webinar #1: Jak znaleźć pomysł na e-biznes? Poruszam następujące zagadnienia: czym jest e-biznes i dlaczego warto wejść w e-zarabianie, poznasz modele zarabiania w Internecie, dowiesz się, jak znaleźć pomysł na e-biznes, omawiam grupę docelową.
 • Webinar #2: Strategia i e-biznes plan Zajmiemy się szczegółowo strategią w e-biznesie oraz zrobimy dokładną analizę przykładowego e-biznes planu. Zaskoczy Cię, jakie detale mają kluczowe znaczenie.
 • Webinar #3: Zaczynamy e-biznes! Omówimy hosting i jego wybór, kompleksowo przebadamy tematykę domen, dowiesz się, jaką wybrać nazwę dla Twojej firmy, opracujesz hasło i własną misję, weźmiemy się za branding, logo / logotyp, zakładanie e-firmy, przejdziemy przez outsourcing w e-biznesie na przykładach, budowę zespołu i w końcu wersję BETA.

Moduł nr 2: Skuteczne serwisy internetowe

 • Webinar #4: Skuteczne serwisy internetowe – część 1 Zaczniemy od omówienia rodzajów serwisów internetowych, których użyjesz w swoich projektach biznesowych, poznasz sekrety skutecznej strony firmowej, bloga eksperckiego, forum i stron sprzedażowych (typu squeeze page / sales page).
 • Webinar #5: Skuteczne serwisy internetowe – część 2 Zdobędziesz wiedzę, jak zbudować dochodowy sklep internetowy i jak poradzić sobie na Allegro – dostaniesz masę konkretnych wskazówek gotowych do zastosowania od zaraz.
 • Webinar #6: Użyteczność / usability, testowanie skuteczności Przez wielu niedoceniana, użyteczność serwisu to kluczowy element decydujący o jego sukcesie. Poznasz także najlepsze statystyki dla stron internetowych (Google Analytics), zajmiemy się też testowaniem skuteczności i analityką internetową.

Moduł nr 3: Metody e-marketingu

 • Webinar #7: Optymalizacja i pozycjonowanie Poznasz tricki optymalizacji technicznej i optymalizacji treści, zrobimy przegląd metod zdobywania linków: katalogi, presell pages, artykuły do przedruku, wpisy na blogach i forach, własne zaplecze, omówimy strategię w pozycjonowaniu i automatyzację oraz outsourcing pozycjonowania. Dostaniesz szereg porad, jak pozycjonować w obecnych, trudnych czasach (po licznych zmianach w algorytmie Google).
 • Webinar #8: Google AdWords, Facebook, e-marketing społecznościowy Dostaniesz mnóstwo wskazówek, jak skutecznie promować się w systemie Google AdWords, przejdziemy przez dobór słów kluczowych, wskazówki optymalizacyjne, statystyki i narzędzia wspomagające marketing z AdWords. Omówimy marketing na Facebooku, prowadzenie fanpage i Facebook Ads. A później odkryjesz tajemnice Guerilla Marketingu, czyli marketingu partyzanckiego.
 • Webinar #9: E-mail marketing Poznasz najlepsze programy do e-mail marketingu, omówimy sposoby zdobywania subskrybentów, copywriting e-mailowy, skuteczne strony do pozyskiwania maili, a także nietypowe metody budowania bazy adresowej / tips & tricks. Dowiesz się, jak budować relacje i sprzedawać przez e-maila.

Moduł nr 4: Wygraj z konkurencją!

 • Webinar #10: Skuteczna treść, czyli Copywriting, USP i seo-copywriting Podstawą w Internecie jest treść, zatem nie masz wyjścia: musisz nauczyć się skutecznie pisać. Dostaniesz morze wskazówek copywriterskich, gotowych od zaraz do wdrożenia. Omówimy często pomijany element, czyli Unikalną Cechę Oferty (z ang. Unique selling proposition, czyli USP). Poznasz także sekrety pisania równocześnie pod użytkowników, jak i pod Google – czyli seo-copywriting.
 • Webinar #11: Doskonała obsługa Klientów i potencjalnych Klientów Niezrozumiałym dla mnie jest to, iż wśród szkoleń z marketingu internetowego ze świecą można szukać tych, na których porusza się absolutnie kluczowy element w e-biznesie: obsługę Klientów. Nie mniej ważna jest obsługa osób zainteresowanych nami i naszą ofertą, czyli potencjalnych Klientów. Zajmiemy się tym w detalach. Jest to jeden z moich „koników” – poznasz zatem techniki, jakich nigdzie indziej nie widziałeś.
 • Webinar #12: Jak zbudować od zera pozycję eksperta Omówimy coś nowego: jak zbudować pozycję eksperta jako osoba, oraz jako firma. Dzięki temu będziesz w stanie zdominować swoją niszę, sprzedawać więcej niż inni – staniesz się „fioletową krową”. Dziś nie stać Cię na przeciętność i szarość – ten webinar jest obowiązkowy dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w biznesie.

I co Ty na to? Czy znasz inne szkolenie z tak kompleksowym podejściem? Czy widzisz w tym wszystkim spójność i logiczną całość? Przejdźmy zatem do ważnego pytania:

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Odpowiem w 3 punktach:

 1. Jeśli jesteś osobą początkującą, która szuka pomysłu na e-biznes, która nigdy nie prowadziła biznesu w Internecie – po prostu musisz zdobyć to szkolenie. Gdybym był na Twoim miejscu, zrobiłbym wszystko, żeby wchłonąć moją wiedzę, która nie tylko ułatwi Ci start, ale najpewniej uchroni Cię przed wieloma niebezpieczeństwami – z bankructwem włącznie. Szkolenie prowadzę bez skoków myślowych, krok po kroku. Nawet początkujący zrozumie, o czym mówię.
 2. Jeśli jesteś już po szeregu szkoleń z zarabiania w Internecie, jeśli już coś próbujesz, ale różnie Ci to wychodzi, to… Po pierwsze, to nie jest „szkolenie z zarabiania w Internecie”, jakich wiele w Sieci. Raz jeszcze przeczytaj agendę (plan) szkolenia, jeśli masz wątpliwości. Po drugie, na tym szkoleniu nie rozmawiamy o zarabianiu 50 zł na programach partnerskich, czy sprzedaży szkoleń… z zarabiania w Internecie. Mówimy o budowaniu PRAWDZIWEGO biznesu, który wypromujesz i rozwiniesz w Internecie. Powiem wprost: jeśli nie widzisz różnicy, pomiędzy szkoleniem Tajemnice Ebiznesu 3.0 a szkoleniami „o budowaniu listy i zarabianiu na czymkolwiek”, to szkolenie nie jest dla Ciebie.
 3. Jeśli prowadzisz już biznes, który promujesz głównie w Internecie (nie ważne, czy jest to stricte e-biznes, czy biznes tradycyjny promowany w Sieci), wiesz już dużo o e-biznesie, idzie Ci to średnio lub bardzo dobrze, to szkolenie najpewniej uzupełni Twoją wiedzę, zainspiruje Cię do nowych działań, podpowie kierunki rozwoju. Bez wątpienia wiele informacji, które usłyszysz na szkoleniu będzie Ci znanych. Sam jednak wiesz, że czasami jeden detal wiele zmienia. Zatem także i Ty docenisz inwestycję w TE3.

Jak więc widzisz, choć szkolenie jest dedykowane osobom początkującym lub średniozaawansowanym, to nawet starzy wyjadacze mogą coś wyciągnąć dla siebie.

Bonusy do szkolenia

Pamiętaj, że do szkolenia daję Ci także 6 wartościowych bonusów, a mianowicie:

 1. Nagranie video ze szkolenia Tajemnice Ebiznesu 2.0 (2-dniowe szkolenie, Wrocław, grudzień 2011), które do tej pory sprzedawane było w cenie 697 zł (za same pliki video, bez DVD).
 2. Rabat 50% na kolejne moje szkolenia z cyklu „Tajemnice…”.
 3. Szkolenie video Piotra Kochanka o copywritingu.
 4. Szkolenie Krzyśka Krawczyka o GIODO i ochronie danych osobowych.
 5. Wykład Kamila Cebulskiego na temat rozwijania biznesu w Internecie (+kilka wykładów – niespodzianek).
 6. Nagranie video, na którym omawiam 50 gotowych pomysłów na e-biznes.

To szkolenie to szansa dla Ciebie. Jestem szczęśliwy, że mogę pomóc Ci w tak kompleksowy sposób. Przygotowałem specjalną Strefę Klienta, w której znajdziesz nagrania z webinarów i bonusy do szkolenia. Podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Nikt za Ciebie jej nie podejmie.

Do zobaczenia w Strefie Klienta,

PS Jeśli masz firmę, dostaniesz FVAT 23%. Samemu policz, ile zaoszczędzisz, odliczając vat i wrzucając fakturę w koszta prowadzenia działalności.

PPS Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), skontaktować się przez Facebooka (facebook.com/Krzyworaczka) czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

PPPS Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki. Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Tajemnice E-biznesu 3.0: od pomysłu na e-biznes po skuteczną realizację

Całe 32-godzinne szkolenie (4 moduły) + bonusy:
 • nagranie video z TE 2.0
 • rabat 50% na kolejne szkolenia
 • szkolenie video z copywritingu
 • szkolenie o GIODO
 • wykład Kamila Cebulskiego
 • 50 gotowych pomysłów na e-biznes

wystawiam FVAT 23% dla firm