Audyt aukcji Allegro

Audyt aukcji Allegro

Wyprzedź konkurencję. Dopracuj do perfekcji aukcje i zwiększ lawinowo sprzedaż.

997 zł

W skórcie: podajesz mi link do jednej z Twoich aukcji, a ja analizuję każdy jej detal: od tytułu i miniatury, przez całą ofertę, na technikach sprzedażowych kończąc. Otrzymujesz 50-60 – stronicową analizę.

SKU: 10030 Kategoria:

Na skuteczność sprzedaży na portalu Allegro wpływa mnóstwo czynników: od asortymentu, przez ceny, kończąc na wiarygodności konta. Jest jednak jeden element, który zawsze możesz poprawić: jest nim aukcja – od tytułu i miniatury, po zdjęcia i perswazyjną treść. 

Różnice w skuteczności (konwersji sprzedaży) pomiędzy najlepszymi a najgorszymi aukcjami są porażające i wynoszą od kilkuset do tysięcy procent. A tak naprawdę to ten iloraz dąży czasem do nieskończoności, ponieważ bywa, że beznadziejne aukcje… w ogóle nie sprzedają. 

Podam Ci własny przykład. Sprzedajemy m.in. akcesoria do tabletów. Mieliśmy całkiem w porządku wyglądające aukcje pewnej grupy produktowej. Postanowiłem jednak poświęcić trochę czasu i je przebudować. Zbudowałem układ aukcji zbliżony do ideału i zastosowałem go do wszystkich produktów z tej grupy. Efekt był niesamowity: sprzedaż na tych aukcjach podwoiła się. Powtórzę: aukcje te przed zmianami nie były wcale złe i sensownie konwertowały. A jednak ich dopracowanie spowodowało wzrost konwersji o 100 %. Dlatego jeśli startujesz z niższego pułapu (tzn. masz słabo dopracowane aukcje), efekt u Ciebie może być jeszcze bardziej spektakularny. 

Na czym polega mój audyt aukcji Allegro? Krótko: podajesz mi link do aukcji, którą chcesz zaudytować, poprawić, udoskonalić. Siadam do opracowania audytu, w którym analizuję dosłownie wszystko, każdy detal, piksel aukcji. Od szczegółowej analizy miniatury, poprzez tytuł aukcji, zakładek aukcji, rodzajach wysyłki itp., kończąc na zawartości oferty i zdjęciach. Oczywiście audyt nie jest jedynie opisem stanu zastanego, gdyż byłoby to bez sensu: czasami audytuję oferty, w których niemal… nic nie ma. Audyt to ocean wskazówek, które mogą Cię wręcz przytłoczyć

Jeśli miałbym w jednym zdaniu powiedzieć, czym jest mój audyt, określiłbym go tak: jest to wzorcowy szablon oferty dostosowany do Twojego asortymentu, niszy, produktów. Szablon, który raz opracowany – będziesz łatwo powielał dla wszystkich swoich ofert

Cel jest prosty: Twoje oferty mają być lepiej widoczne na listingu (tytuł i miniatura). A gdy już ściągniesz potencjalnego Klienta na aukcję, ma ona mieć maksymalną możliwą konwersję, czyli sprzedawac jak szalona. Każdy detal, element aukcji ma mówić odwiedzającemu: to jest to, czego szukałeś. Nie szukaj dalej, bo nic lepszego nie znajdziesz. Kup teraz! 

Opinie Klientów o audytach Pawła

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o inwestycji w audyt allegrowy, być może zastanawiasz się, czy warto. Cóż, wykonałem już dziesiątki audytów, ale opinii nie mam zbyt wiele. Powód jest dość prosty: moi Klienci nie chcą się zbytnio chwalić, by nie podpatrzyła ich konkurencja. Pewnie jak powiem, że niektórzy z nich zdominowali swoje nisze po wprowadzeniu w czyn wskazówek z audytu, to mi nie uwierzysz. Pokażę Ci zatem jedną z opinii Klienta, który wprowadził w życie tylko część wskazówek z mojego szkolenia „Tajemnice Allegro” (więcej opinii znajdziesz tutaj). Pamiętaj, że audyt to coś więcej niż szkolenie, bo skupia się precyzyjnie na Twojej ofercie i daje Ci na tacy dziesiątki wskazówek gotowych od ręki do wprowadzenia.

Opinia o szkoleniu Tajemnice Allegro

Audyt aukcji Allegro – analiza oferty, wskazówki sprzedażowe

50-60 – stronicowy raport / audyt Twojej aukcji Allegro.

wystawiam FVAT 23% dla firm