Tajemnice Stratega

Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes, zbudować strategię i wygrać z konkurencją

297 zł

6-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Ten materiał umożliwi Ci zbudowanie od zera pomysłu i strategii na e-biznes i zwiększy szansę na wygranie z konkurencją.

SKU: 10008 Kategoria:

Odkrywamy karty: poznaj system budowy dochodowych ebiznesów

Witam Cię serdecznie, Nazywam się Paweł Krzyworączka (więcej o mnie) i chcę o czymś ważnym teraz Ci opowiedzieć. Czytaj uważnie. Wyobraź sobie taką sytuację. Marzysz o dochodowym biznesie w Internecie. Chcesz mieć e-firmę, prowadzić marketing, realizować zamówienia. Chcesz zarabiać. Masz jednak wiele pytań: czy to dobry pomysł? czy to wypali? co z konkurencją? kto mi pomoże?? Wyobraź teraz sobie, że przychodzi do Ciebie ktoś, kto zjadł przysłowiowe zęby prowadząc własne e-biznesy i doradzając innym, jak zarabiać. Ten ktoś siada obok Ciebie, jak dobry przyjaciel. Pijecie ciepłą kawę, delektujecie się ciastkami. Ten ktoś wypytuje Cię, co chcesz osiągnąć. Niczym dobry lekarz bada Twój pomysł, Twoje plany. Następnie Twój indywidualny doradca przechodzi do analizy Twoich pomysłów. Nie owija w przysłowiową bawełnę – mówi wprost „Ten pomysł jest świetny. Trzeba zrobić to i to…”, lub „Muszę sprowadzić Cię na ziemię: ten pomysł nie ma szans, bo…”. Zaczynasz otwierać oczy. Wszystko układa się w logiczną całość. Puzzle zaczynają pasować do siebie. Na Twoich oczach powstaje spójna strategia, wręcz skazana na sukces rynkowy. Myślisz sobie: „Rety, co by było, gdybym tego DORADCY nigdy nie spotkał, nie porozmawiał z nim!!!”. A teraz wyobraź sobie, że masz do dyspozycji dwóch takich doradców. Spotykają się z Tobą. Najpierw przedstawiają Ci różne dochodowe pomysły na zarabianie w Internecie, później omawiają budowanie strategii i przewagi konkurencyjnej, aż w końcu biorą na warsztat konkretne przypadki. Powiedz mi: czy skorzystanie z okazji doradztwa dwóch specjalistów od ebiznesu, którzy wyszkolili tysiące osób, doradzali dziesiątkom firm, nie jest dla Ciebie w tej chwili najważniejszą rzeczą na świecie? Czy możesz sobie pozwolić na nieskorzystanie z takiej okazji, która być może nigdy więcej się nie powtórzy?!

Gwarancja 100% satysfakcji

Kupując szkolenie Tajemnice Stratega kompletnie nic nie ryzykujesz. Dlaczego? Bo daję Ci gwarancję zadowolenia ze szkolenia. Co to oznacza? Jeśli stwierdzisz, że szkolenie okazało się marnej jakości i niewiele Ci dało (masz na to aż 30 dni po zakupie) – dasz mi znać, a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze. Co do złotówki. Jak widzisz, całe ryzyko biorę na nas. Jeśli nie sprostamy Twoim oczekiwaniom, poniesiemy zasłużoną karę. Nie uważasz, że to uczciwy układ?

Po 360 minutach szkolenia zmienisz myślenie o 180 stopni

Oto, co proponuję Ci. Razem z Maćkiem Dutko, uznanym ekspertem od e-commerce, autorem książki „E-biznes. Poradnik praktyka” (więcej o Maćku) przeprowadziliśmy całodniowe szkolenie stacjonarne, na którym omówiliśmy zagadnienia, które przemodelują Twoje spojrzenie na zarabianie w Internecie. Oto tematyka poszczególnych bloków szkolenia.

Blok 1 (90 min.): Pomysł na dochodowy e-biznes

Jak znaleźć pomysł na ebiznes? Na czym e-zarobimy (co z tradycyjnym e-handlem, e-usługi, e-porady, web 2.0, e-learning, pośrednictwo wszelakie, wortale – nisze tematyczne i inne). Czy warto zaczynać e-biznes od Allegro (Allegro jako „wykluwalnia, „poligon”). Poszukiwanie i testowanie niszy. Ciekawe start-up’y.

Blok 2 (90 min.): Strategia w 10 szybkich krokach

Gdy już masz pomysł, musisz przygotować strategię działania. Dostaniesz od nas metodę 10 szybkich kroków w budowaniu strategii. Począwszy od nazwy, domeny, budowy marki i pozycji eksperta w branży, poprzez stworzenie serwisów, skończywszy na marketingu i sprzedaży.

Blok 3 (90 min.): 21 sposobów na zbudowanie przewagi konkurencyjnej

Konkurencja i konkurencyjność – dlaczego to zjawisko jest pozytywne? 21 sposobów na budowanie przewagi konkurencyjnej w e-biznesie (+ przykłady), jak chronić się przed nieuczciwą konkurencją (np. kopiowanie opisów i zdjęć, odpowiedzi na często zadawane pytania).

Blok 4 (90 min.): Udane i nieudane: case studies

Poznasz tajemnice udanych projektów w ebiznesie, a także te mniej udane lub wręcz zakończone całkowitą porażką. Część tego bloku szkolenia przeznaczyliśmy na analizę pomysłów lub już istniejących biznesów Uczestników szkolenia.

Dziękując za Twój cenny czas, do zobaczenia w Strefie Klienta,

Paweł Krzyworączka

PS Jeśli masz firmę, dostaniesz FVAT 23%. Samemu policz, ile zaoszczędzisz, odliczając vat i wrzucając fakturę w koszta prowadzenia działalności.

PS2 Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

PS3 Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni po zakupie zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki.
Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o udziale w tym wyjątkowym treningu, poznaj kilka opinii moich Klientów. Są to opinie na temat innych szkoleń z cyklu „Tajemnice…” (więcej opinii znajdziesz tutaj).

Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

Agnieszka Tomal

agnieszkatomal.com

Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.

Dorota Trojan

Witaj,
Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne.
Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda.
Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

Małgorzata Jasklowska

Tajemnice Stratega: Jak znaleźć pomysł na dochodowy e-biznes, zbudować strategię i wygrać z konkurencją

  • 6-godzinne kompleksowe szkolenie wideo;
  • BONUS: Szkolenie audio-wideo „10 największych błędów w e-handlu„. Ponad 80-minutowa prezentacja audio-video omawiająca największe błędy popełniane przy prowadzeniu handlu w Internecie. Plik audio-video do ściągnięcia na dysk.

wystawiam FVAT 23% dla firm