Tajemnice Sprzedawcy

80 sposobów zwiększania sprzedaży w Internecie

297 zł

10-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. To aż 80 technik sprzedażowych do zastosowania w Twoim e-biznesie. Użycie nawet tylko kilku z nich może przynieść spektakularne efekty.

SKU: 10006 Kategoria:

Dzień dobry.

Jakiś czas temu obiecałem moim Klientom i Czytelnikom, że przygotuję kolejne szkolenia z cyklu „Tajemnice…” i że będziemy walczyć o poprawienie Twojego e-biznesu. Wtedy przeprowadziłem szkolenie Tajemnice Usability, dzięki któremu każdy chętny może poprawić swoje serwisy, by były skuteczniejsze, bardziej konwertowały. Teraz przyszła kolej na następny element układanki, zwanej rentownym biznesem w internecie: techniki sprzedażowe. Poświęć kilka chwil Twojego cennego czasu, bo dzięki temu możesz zmienić swój biznes nie do poznania.

Czym są techniki zwiększania sprzedaży w internecie? To proste: chodzi o wszelkie możliwe sposoby, tricki, metody, techniki, rozwiązania, które wpłyną na większą sprzedaż, konwersje i zyski z prowadzonych przez Ciebie działań w internecie. Nie mówimy tutaj o marketingu jako takim (pozycjonowaniu, Google AdWords, Facebooku itd.), nie mówimy o ściąganiu ruchu na stronę internetową. Choć na szkoleniu ocieram się o różne zagadnienia, to w gruncie rzeczy głównie odkrywam tajemnice w 4 obszarach skutecznej sprzedaży:

 1. Technikach sprzedażowych stosowanych poza stroną (Część #1: Killer Off-Site™)
 2. Działaniach w obrębie strony sprzedażowej dowolnego typu (Część #2: Power On-Site™)
 3. Sposobach dramatycznego zwiększania wartości produktu lub usługi (Część #3: Cosmic Product Value (CPV)™)
 4. Pozostałych metodach, które wpłyną na większą sprzedaż (Część #4: Money Maker™)

„Co to konkretnie będzie? Co zyskam?!”

Przygotowując się do tego szkolenia, zrobiłem analizę technik sprzedażowych, które stosują różne serwisy, firmy i które są opisywane w sieci. Do tego dorzuciłem wiele własnych przemyśleń i doświadczenia. Powstało coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej na polskim rynku: aż 80 technik zwiększania sprzedaży w internecie.

Ponieważ lista technik sprzedaży jest olbrzymia, postanowiłem podzielić szkolenie na 4 części. Jest to pewnego rodzaju „szwedzki stół” – omawiam przez kilka-kilkanaście minut każdą technikę i daję Ci wskazówki:

 • jak wygląda i działa dana technika,
 • jak ją wdrożyć, unikając błędów,
 • jakie będą koszty i czas wdrożenia,
 • jakich efektów możesz się spodziewać,
 • w jakich przypadkach będzie działała, a w jakich niekoniecznie.

Zatem po szkoleniu siądziesz do swojego e-biznesu i przygotujesz strategię wdrażania technik, które w Twoim konkretnym przypadku:

 • będą najtańsze i najszybsze we wdrażaniu,
 • przyniosą największy zwrot z inwestycji – jeśli jakakolwiek inwestycja będzie w danym przypadku potrzebna, ponieważ niektóre z technik wdrożysz w kilka minut i nic Cię nie będą kosztowały (!).

Rzeczywisty przykład

Pewnie ciekawi Cię, jakich efektów możesz oczekiwać po wdrożeniu danej techniki. Oczywiście zależy to od wielu czynników: wzrost sprzedaży (i zysków) może wynieść od kilku promili do kilku tysięcy procent. Podam Ci jednak, jaki skutek przyniosło zastosowanie jednej z technik, które omawiam na szkoleniu.

Jakiś czas temu robiłem szybką promocję jednego z moich szkoleń. Wspomagał mnie w promocji jeden Partner. Oto fragment maila, którego wysłałem do niego przy rozliczaniu akcji promocyjnej:

Teraz już wiesz, co może dać jedna technika. Wtedy w ciągu dwóch dni wpadło mi na konto jakieś 1000 zł więcej. A teraz wyobraź sobie, co się stanie, gdy skutecznie wdrożysz u siebie kilka lub kilkanaście z 80 technik, które omówię na szkoleniu. Jeśli tylko weźmiesz się do roboty i wcielisz w życie te techniki, podwojenie Twojej sprzedaży nie będzie żadną niespodzianką.

Przejdźmy do rzeczy, czyli co będzie na szkoleniu

Oto zawartość szkolenia (wybacz, ale nie mogę wymienić wszystkich technik – wiesz – konkurencja…):

Część #1: Killer Off-Site™

Zaczniemy od przeglądu technik stosowanych poza stroną sprzedażową – stąd taka a nie inna nazwa tej części szkolenia. Dostaniesz na tacy 20 inspirujących pomysłów, z których z pewnością kilka będzie idealnie pasowało do Twojego biznesu.

Część #2: Power On-Site™

Druga część jest poświęcona wyłącznie działaniom w obrębie serwisu sprzedażowego. Przeanalizujemy masę detali, które wpływają na sprzedaż.

Część #3: Cosmic Product Value (CPV)™

Klienci kupują ten a nie inny produkt lub usługę u tego a nie innego sprzedawcy oceniając (subiektywnie) wartość produktu lub usługi. Twoim zadaniem jest sprawić, by ta wartość była wręcz kosmicznie wysoka. Kupowanie u Ciebie i od Ciebie ma być dla Klienta wręcz okazją. I tym zajmiemy się w trzeciej części szkolenia.

Część #4: Money Maker™

Przygotowałem 20 technik, które za bardzo nie pasują do trzech wyżej wymienionych grup. Stąd pomysł na czwarty moduł szkolenia nazwany „Ten, który robi pieniądze” (wiem, wiem – to wolne tłumaczenie). Wejdziemy do umysłu naszych Klientów – zdziwisz się, jak prosto i czasami wręcz bezkosztowo można sprawić, że sprzedasz więcej i z większymi cenami od konkurencji.

Znając już tematykę i zakres szkolenia, zastanów się i sprawdź inne oferty, czy gdziekolwiek znajdziesz trening o takim zakresie praktycznej wiedzy.

Zapewne zdziwi Cię za chwilę niska cena tego szkolenia. Dlaczego oferuję dostęp do Tajemnic Sprzedawcy w tak niskiej cenie? Oto 2 najważniejsze powody:

 1. Mam niewielkie koszty, ponieważ szkolenie jest on-line (pliki audio-video, tzn. widzisz mój ekran, prezentację i słyszysz mój głos).
 2. Zależy mi bardziej na powiększaniu bazy Klientów, niż na wysokich cenach szkoleń. Wolę zdobyć 50 Klientów za tę cenę, niż 25 za cenę dwa razy większą. Teoretycznie mój zarobek byłby w obydwu przypadkach taki sam, jednak w dłuższej perspektywie czasowej zdecydowanie opłaca mi się poszerzać grono Klientów, niż udawać „drogiego i niedostępnego guru”.

Pewnie znowu niektórzy przeklną mnie za tak niską cenę. Mam jednak swoją strategię i nie interesuje mnie, czy ona się komuś podoba, czy nie. Tajemnice Sprzedawcy są tanie, a Ty masz zwiększyć swoją sprzedaż w internecie.

Tyle chciałem rzec. Reszta należy do Ciebie.

Dziękując za Twój cenny czas, do zobaczenia w Strefie Klienta,

Dr Paweł Krzyworączka

PS Jeśli masz firmę, dostaniesz FVAT 23%. Samemu policz, ile zaoszczędzisz, odliczając vat i wrzucając fakturę w koszta prowadzenia działalności.

PS2 Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

PS3 Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni po zakupie zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki.
Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o udziale w tym wyjątkowym treningu, poznaj kilka opinii moich Klientów. Są to opinie na temat innych szkoleń z cyklu „Tajemnice…” (więcej opinii znajdziesz tutaj).

Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

Agnieszka Tomal

agnieszkatomal.com

Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.

Dorota Trojan

Witaj,
Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne.
Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda.
Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

Małgorzata Jasklowska

Tajemnice Sprzedawcy: 80 sposobów zwiększania sprzedaży w Internecie

Blisko 10-godzinne szkolenie w postaci plików video do błyskawicznego ściągnięcia na dysk Twojego komputera.

Wystawiam FVAT 23% dla firm