Tajemnice Motywacji

Zacznij realizować ambitne cele dzięki permanentnej motywacji i pewności siebie

197 zł

4,5-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Przechodząc przez 3 moduły szkolenia, przejdziesz zmianę osobistą („Nowy JA”), zyskasz wiedzę na temat zdobywania dowolnych celów („Cel – pal”) oraz poznasz 10 prostych sposobów na podtrzymywanie żaru motywacji („Zapalniki”).

SKU: 10012 Kategoria:

Znam to z autopsji. Większość z nas rozpoczyna różne projekty i ich nie kończy. Nie ważne, czy chodzi o otwarcie sklepu internetowego czy o odchudzanie. Wpadamy na pomysł, podejmujemy wyzwanie, wytrzymujemy kilka dni i… koniec. A później rozczarowanie. Z każdą taką porażką czujemy się coraz gorzej. Przestajemy stopniowo wierzyć we własne siły. Zazdrościmy innym zapału, energii, osiągniętych celów. Dlaczego, do diaska, nam się nie udaje a innym – tak? Sam przeszedłem identyczną drogę. Trwałem w marazmie marzeń i porzuconych wyzwań. Trwało to do czasu, aż zrozumiałem, czym jest PRAWDZIWA motywacja. Aż rozpoznałem zasady, które za tym stoją. Coś, co nazywam „Systemem Permanentnej Motywacji”. Bo widzisz, motywacji nie da się nauczyć, czy przejąć od kogoś. Trzeba najpierw przejść wewnętrzną przemianę, by być gotowym na duże wyzwania. Musisz najpierw zdobyć podstawy, zbudować kręgosłup, a dopiero potem nauczyć się osiągania dowolnych celów. To wszystko jest bardzo proste w opisie, ale jakże trudne w realizacji. Nie ma jednak drogi na skróty. Po prostu nie ma. Jeśli myślisz inaczej – oszukujesz się. Zanim powiem Ci, czym jest szkolenie „Tajemnice Motywacji”, być może zastanawiasz się:

Kim jest Paweł Krzyworączka, by omawiać temat motywacji?

Jestem zwykłym facetem po 40-tce. Mam jakieś doświadczenia życiowe, podobnie do Ciebie. Są jednak dwie rzeczy, które różnią mnie od zdecydowanej większości otaczających mnie osób: wiara w siebie i umiejętność osiągania celów. Nie, nie są to wrodzone zdolności, jakieś szczególne talenty. Uważam, że to droga życiowa, jaką dane mi jest kroczyć sprawiła, że jestem kim jestem. Do osiągania dowolnych celów niezbędna jest zarówno wiara we własne możliwości, ale i umiejętność ich projektowania, planowania, realizacji i doprowadzania do końca. Miałem to szczęście, że w sposób, powiedzmy, naturalny moje życie potoczyło się w taki sposób, że zdobyłem niezłomną wiarę we własne możliwości. Pisałem o tym na moim blogu: przeczytaj artykuł o piekielnej drodze do napisania doktoratu. Realizując cel, który początkowo całkowicie mnie przerastał zrozumiałem, że mogę sięgać bardzo wysoko, że nie ma limitów – poza tymi, które sami sobie ustalamy w naszych głowach. Przykładem na to, że podejmuję obecnie różne bardzo ambitne cele i je konsekwentnie realizuję, była budowa domu drewnianego, którą opisałem na blogu: jak zbudowałem dom z drewna nie mając wcześniej o tym pojęcia (więcej o mnie przeczytasz na stronie firmowej i blogu o e-biznesie).

Jak to możliwe, że zwykły facet tworzy nietuzinkowe programy komputerowe, pisze ambitny doktorat, zwalnia się z ciepłej posady na Uczelni i projektuje od zera nowe życie, stawia wielki dom z drewna własnymi rękami, buduje i z sukcesami prowadzi własne sklepy internetowe, planuje kolejne ambitne projekty, a do tego trenuje amatorsko sport, prowadzi zdrowy tryb życia i ma szczęśliwą rodzinę? Jak to wszystko pogodzić? Jak znaleźć na to czas? Jak to konsekwentnie zbudować??? Powiem tak: jeśli przejdziesz sumiennie drogę omówioną w „Tajemnicach Motywacji”, masz szansę osiągać to, co sobie zamarzysz.

Oto opis 3 części szkolenia

Szkolenie składa się z 3 modułów i trwa łącznie 4,5 godziny. Oto ich zawartość.

Moduł #1: „Nowy JA”: 10 niezbędnych kroków do osobistej przemiany

Motywacja nie bierze się z niczego. Musisz mieć solidne podstawy, bazę, by stać się człowiekiem czynu, wyznaczającym sobie cele i osiągającym je. Pierwszy moduł szkolenia pokaże Ci 10 kroków, których realizacja odmieni Cię, staniesz się nowym człowiekiem. Ostrzegam: najtrudniejszy będzie pierwszy krok… Po tym module, będziesz gotów na moduł #2.

Moduł #2: „Cel – pal”: 10 kluczowych elementów realizacji dowolnego celu

Samo określenie ogólnego celu (np. „chcę mieć dochodowy sklep internetowy” albo „chcę napisać książkę”) to tylko marzenie. W zasadzie nic nie warte, jeśli go nie sprecyzujesz i nie zbudujesz planu jego osiągnięcia. Dopiero wtedy możesz przystąpić do realizacji, po drodze podsycając swą motywację i ewentualnie modyfikując pierwotny pomysł. Ten moduł ma pomóc Ci w ustalaniu i osiąganiu dowolnych celów w życiu – także tych bardzo ambitnych i wydających się niemożliwymi w realizacji.

Moduł #3: „Zapalniki”: 10 prostych sposobów na podtrzymywanie żaru motywacji

Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Czasami nasza motywacja spada do zera i ciężko nam się pozbierać. Zamiast siedzieć, marudzić i czekać na cud, lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i dzięki 10 prostym sposobom zawsze mieć pod ręką motywacyjne zapalniki, gotowe do odpalenia. Pamiętaj jednak, że to tylko wspomagacze – nie mogą w żadnym razie być podstawą Twojej motywacji.

Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o udziale w tym wyjątkowym treningu, poznaj kilka opinii moich Klientów. Są to opinie na temat innych szkoleń z cyklu „Tajemnice…” oraz jedna z opinii Klienta o Tajemnicach Allegro (więcej opinii znajdziesz tutaj).

Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

Agnieszka Tomal

agnieszkatomal.com

Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.

Dorota Trojan

Witaj,
Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne.
Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda.
Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

Małgorzata Jasklowska

Jak pewnie wiesz, prowadzę różne „twarde” szkolenia z zakresu e-biznesu. Wolę technikalia i strategie marketingowo-biznesowe. Jednak widząc, jak wiele osób ma problem z motywacją i osiąganiem celów, postanowiłem podać im pomocną dłoń. Nie jest to jednakże kolejne szkolenie motywacyjne, po którym będziesz krzyczał „jestem zwycięzcą!”. Po tym szkoleniu rozpiszesz sobie plan działania na kartce i powiesz: „Uuu, sporo tego. Trudna droga przede mną. Ale jeśli Pawłowi się udało, to i mi się uda!”

PS Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

PPS Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni po zakupie zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki. Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać. Gotowy? Do dzieła!

Tajemnice Motywacji: Zacznij realizować ambitne cele dzięki permanentnej motywacji i pewności siebie

Nielimitowany czasowo dostęp do 3 modułów (nagrań audio – wideo; 4,5 godziny) szkolenia Tajemnice Motywacji w Strefie Klienta Pawła Krzyworączki.

wystawiam FVAT 23% dla firm