Tajemnice Domen

Jak opracować optymalną domenę internetową dla dowolnego biznesu

297 zł

5,5-godzinne kompleksowe szkolenie wideo. Ten materiał umożliwi Ci opracowanie unikalnej i skutecznej domeny internetowej dla dowolnego serwisu WWW: e-sklepu, bloga, strony firmowej, marki, bloga, portalu, forum.

SKU: 10008 Kategoria:

Każdy biznes internetowy i każdy serwis musi mieć swoją domenę. Jeśli opracujesz świetną domenę, to będzie Ci pomagała w biznesie. A jeśli wybierzesz bez namysłu i dogłębnej wiedzy z zakresu opracowywania domen, wtedy najpewniej Twój wybór będzie błędny, a domena stanie się kulą u nogi. Mam dla Ciebie coś, czego do tej pory nie było i być może nie będzie na polskim rynku. Unikatowe szkolenie z zakresu opracowywania domen internetowych. Pokażę Ci w przejrzysty sposób, krok po kroku, jak opracować domenę dla dowolnego serwisu internetowego: strony firmowej, bloga, strony sprzedażowej lub squeeze page, sklepu internetowego, forum, czy portalu. I pokażę Ci coś jeszcze: moje know-how opracowywania domen, które wykorzystuję opracowując domeny i nazwy dla moich Klientów. Dostajesz zatem całą niezbędną wiedzę, aby samodzielnie wymyślać doskonałe nazwy dla dowolnych stron internetowych. Decyzja należy do Ciebie, co z tą szansą zrobisz.

Dziękując za Twój cenny czas, do zobaczenia w Strefie Klienta,

Paweł Krzyworączka

PS Jeśli masz firmę, dostaniesz FVAT 23%. Samemu policz, ile zaoszczędzisz, odliczając vat i wrzucając fakturę w koszta prowadzenia działalności.

PS2 Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (509061946), napisać na Skype (www_krzywy_pl), czy wysłać maila (kontakt@krzywy.pl). Jestem do Twojej dyspozycji.

PS3 Pamiętaj: nic nie ryzykujesz. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań i w terminie do 30 dni po zakupie zażądasz zwrotu pieniędzy – oddam Ci całą kwotę, co do złotówki.
Nic zatem nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Opinie Klientów o szkoleniach Pawła

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o udziale w tym wyjątkowym treningu, poznaj kilka opinii moich Klientów. Są to opinie na temat innych szkoleń z cyklu „Tajemnice…” (więcej opinii znajdziesz tutaj).

Kurs Tajemnice eBiznesu, to ogromna ilość wiedzy niezbędna dla każdego, kto zajmuje się ebiznesem lub myśli o rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu. Mnóstwo konkretnej, skondensowanej informacji przekazanej przez Pawła Krzyworączkę w bardzo przystępny, jasny sposób. Ponadto dodatkowe bonusy są dodatkowym źródłem cennych wiadomości i praktycznych pomocy, do wykorzystania od razu na własnych stronach. Ja już korzystam z wiedzy i narzędzi jakie otrzymałam podczas szkolenia Pawła Krzyworączki do budowania własnego ebiznesu. Polecam je także i Tobie!

Agnieszka Tomal

agnieszkatomal.com

Nie często zdarza mi się odpowiadać na prośby o opinie. Ten kurs jednak, jak rzadko który zasługuje na bardzo pochlebną ocenę. Jest po prostu świetny. Każda informacja jest wartościowa, napisana prostym językiem, w bardzo przystępny sposób. Przeszłam przez wszystkie lekcje, grzecznie wykonując każde zadanie i dzisiaj po prostu rozumiem na czym to polega.

Dorota Trojan

Witaj,
Kurs jest rewelacyjny! Kupiłam go mimo kłopotów finansowych obecnie, ale nie żałuję. Niesamowita dawka wartościowej wiedzy. Trzeba uważnie słuchać, bo każde zdanie jest ważne.
Poza tym świetnie prowadzisz zajęcia, ciekawie, z humorem i nie nudno, sporo ciekawostek i prawdziwych historii. Z przyjemnością się ogląda.
Tak czy owak Twój świetny kurs pokazał mi jak pozycjonować fachowo i z sensem. Poprzednio sporo moich działań pozycjonerskich było kompletnie bez sensu, np. wstawianie 2 takich samych linków. Natraciłam sporo czasu i się zniechęciłam, bo nie wiedziałam jak to robić skutecznie, ale teraz już wiem.

Małgorzata Jasklowska

Tajemnice Domen: Jak opracować optymalną domenę internetową dla dowolnego biznesu

5,5-godzinne kompleksowe szkolenie wideo

wystawiam FVAT 23% dla firm